Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Unity
2024 Ford Edge ST Line 4dr All-Wheel Drive
2.0L
| Our Price: | $37,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,222 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2FMPK4J98RBA41268 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26EV2931A |
| City: | Unity |
2024 GMC Sierra 1500 Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3.0L
| Our Price: | $68,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:63,195 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUGE8XRG132236 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 3852A |
| City: | Unity |
2024 GMC Sierra 1500 AT4 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3.0L
| Our Price: | $66,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:75,000 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | 3GTUUEE86RG396607 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD6388A |
| City: | Unity |
2024 GMC Sierra 1500 Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
6.2L
| Our Price: | $73,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:17,623 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUGEL0RG362100 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD4981A |
| City: | Unity |
2024 GMC Sierra 3500HD AT4 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box SRW
6.6L
| Our Price: | $79,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,458 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1GT49VEY8RF210388 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26HD4155A |
| City: | Unity |
2024 GMC Terrain SLT 4dr All-Wheel Drive
1.5L
| Our Price: | $38,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:27,418 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GKALVEG8RL210056 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26TR9259A |
| City: | Unity |
2024 GMC Terrain AT4 4dr All-Wheel Drive
1.5L
| Our Price: | $38,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:68,050 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Silver |
| VIN: | 3GKALYEGXRL102880 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26EQ3298A |
| City: | Unity |
2024 RAM 1500 Tradesman 4x4 Quad Cab
3.6L
| Our Price: | $38,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:90,535 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 1C6RRFCG2RN123427 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P1014 |
| City: | Unity |
Loading More Vehicles ...








