Used Chevrolet for Sale in Unity
2024 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
6.2L
| Our Price: | $73,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:45,280 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUDJEL3RG252770 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD7355A |
| City: | Unity |
2023 Chevrolet Equinox LS w/1LS All-Wheel Drive
1.5L
| Our Price: | $34,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,321 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GNAXSEG9PL189222 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26EQ3421A |
| City: | Unity |
2022 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
3.0L
| Our Price: | $52,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:118,587 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUDJET3NG510960 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P1000 |
| City: | Unity |
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
6.2L
| Our Price: | $45,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:142,072 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCPYFELXNG199719 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD8252A |
| City: | Unity |
3.0L
| Our Price: | $65,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:136,755 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Purple |
| VIN: | 1GNSKRKT6NR316544 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26TH3779A |
| City: | Unity |
2021 Chevrolet TrailBlazer ACTIV All-Wheel Drive
1.3L
| Our Price: | $24,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:81,976 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.3L 3cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | KL79MSSL9MB090156 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26YK1522AA |
| City: | Unity |
2020 Chevrolet Blazer Premier All-Wheel Drive
3.6L
| Our Price: | $31,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:84,179 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GNKBLRSXLS570813 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26EQ8515A |
| City: | Unity |
Loading More Vehicles ...








