Used GMC for Sale in Unity
2024 GMC Sierra 1500 Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3.0L
| Our Price: | $68,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:63,195 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUGE8XRG132236 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 3852A |
| City: | Unity |
.
2024 GMC Sierra 1500 Denali 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
6.2L
| Our Price: | $73,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:27,427 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GTUUGEL0RG362100 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD4981A |
| City: | Unity |
.
2024 GMC Sierra 3500HD AT4 4x4 Crew Cab 6.75 ft. box SRW
6.6L
| Our Price: | $79,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,543 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.6L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1GT49VEY8RF210388 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26HD4155A |
| City: | Unity |
.
2022 GMC Sierra 1500 AT4 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3.0L
| Our Price: | $48,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:115,257 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Other |
| VIN: | 1GTUUEET5NZ613241 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD8548A |
| City: | Unity |
.
2022 GMC Sierra 1500 Limited AT4 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3.0L
| Our Price: | $47,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:120,341 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 1GTU9EET5NZ103232 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD3112A |
| City: | Unity |
.
Loading More Vehicles ...






