Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Unity
2025 Chevrolet Blazer LT 4dr All-Wheel Drive
3.6L
| Our Price: | $38,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,907 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GNKBHRS6SS144063 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26YK1522A |
| City: | Unity |
2024 Ford Edge ST Line 4dr All-Wheel Drive
2.0L
| Our Price: | $37,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,222 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2FMPK4J98RBA41268 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26EV2931A |
| City: | Unity |
2024 GMC Terrain SLT 4dr All-Wheel Drive
1.5L
| Our Price: | $38,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:27,418 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GKALVEG8RL210056 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26TR9259A |
| City: | Unity |
2024 GMC Terrain AT4 4dr All-Wheel Drive
1.5L
| Our Price: | $38,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:68,050 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Silver |
| VIN: | 3GKALYEGXRL102880 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26EQ3298A |
| City: | Unity |
2023 Ford Bronco Sport Badlands 4dr 4x4
2.0L
| Our Price: | $40,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:49,556 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3FMCR9D94PRE16543 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD7735B |
| City: | Unity |
2023 Jeep Compass Trailhawk 4dr 4x4
2.0L
| Our Price: | $33,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,227 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3C4NJDDN6PT511841 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25TV6589A |
| City: | Unity |
3.0L
| Our Price: | $65,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:136,755 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Purple |
| VIN: | 1GNSKRKT6NR316544 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26TH3779A |
| City: | Unity |
2020 Chevrolet Blazer Premier All-Wheel Drive
3.6L
| Our Price: | $31,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:84,179 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GNKBLRSXLS570813 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26EQ8515A |
| City: | Unity |
Loading More Vehicles ...









