Used Ford for Sale in Unity
2024 Ford Edge ST Line 4dr All-Wheel Drive
2.0L
| Our Price: | $37,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:51,222 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 2FMPK4J98RBA41268 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26EV2931A |
| City: | Unity |
.
2023 Ford Bronco Sport Badlands 4dr 4x4
2.0L
| Our Price: | $40,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:49,556 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3FMCR9D94PRE16543 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD7735B |
| City: | Unity |
.
2022 Ford Edge Titanium 4dr All-Wheel Drive
2.0L
| Our Price: | $24,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:132,264 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2FMPK4K95NBA47456 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P1016A |
| City: | Unity |
.
2022 Ford F-150 XLT 4x4 SuperCrew Cab 5.5 ft. box
5.0L
| Our Price: | $42,174 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:93,008 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 5.0L 8cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 1FTFW1E52NKF03611 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD3047A |
| City: | Unity |
.
Loading More Vehicles ...





