Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Unity
2023 Chevrolet Equinox LS w/1LS All-Wheel Drive
1.5L
| Our Price: | $34,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:20,321 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 1.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Silver |
| VIN: | 3GNAXSEG9PL189222 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26EQ3421A |
| City: | Unity |
2023 Ford Bronco Sport Badlands 4dr 4x4
2.0L
| Our Price: | $40,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:49,556 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Blue |
| VIN: | 3FMCR9D94PRE16543 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD7735B |
| City: | Unity |
3.0L
| Our Price: | $64,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:126,499 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Green |
| VIN: | 1GKS2DKT1PR249886 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26YK2690A |
| City: | Unity |
2023 Hyundai Elantra Preferred 4dr Sedan
2.0L
| Our Price: | $23,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:83,443 km
| Body Style: | Sedan |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Grey |
| VIN: | KMHLM4AG0PU602710 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | Front Wheel Drive |
| Stock #: | P1012 |
| City: | Unity |
2023 Jeep Compass Trailhawk 4dr 4x4
2.0L
| Our Price: | $33,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:48,227 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3C4NJDDN6PT511841 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 25TV6589A |
| City: | Unity |
2022 Chevrolet Silverado 1500 High Country 4x4 Crew Cab 6.6 ft. box
3.0L
| Our Price: | $52,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:118,587 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GCUDJET3NG510960 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | P1000 |
| City: | Unity |
2022 Chevrolet Silverado 1500 LTD LT Trail Boss 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
6.2L
| Our Price: | $45,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:142,072 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 6.2L 8cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GCPYFELXNG199719 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD8252A |
| City: | Unity |
3.0L
| Our Price: | $65,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:136,755 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | Purple |
| VIN: | 1GNSKRKT6NR316544 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26TH3779A |
| City: | Unity |
2022 Ford Edge Titanium 4dr All-Wheel Drive
2.0L
| Our Price: | $24,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:132,264 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 2.0L 4cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 2FMPK4K95NBA47456 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | P1016A |
| City: | Unity |
Loading More Vehicles ...








