Used Cars, SUVs, Trucks for Sale in Unity
2025 Chevrolet Blazer LT 4dr All-Wheel Drive
3.6L
| Our Price: | $38,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:56,907 km
| Body Style: | SUV |
| Engine: | 3.6L 6cyl |
| Exterior Colour: | Black |
| VIN: | 3GNKBHRS6SS144063 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26YK1522A |
| City: | Unity |
.
2025 GMC Sierra 1500 SLT 4x4 Crew Cab 5.75 ft. box
3.0L
| Our Price: | $73,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:30,462 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 3.0L 6cyl |
| Exterior Colour: | White |
| VIN: | 3GTUUDE84SG204567 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | 4x4 |
| Stock #: | 26LD0402A |
| City: | Unity |
.
2025 Hyundai Santa Cruz Preferred All-Wheel Drive
2.5L
| Our Price: | $46,774 |
Price does not include taxes and licensing fees.
Mileage:34,933 km
| Body Style: | Pickup |
| Engine: | 2.5L 4cyl |
| Exterior Colour: | Dark Green |
| VIN: | 5NTJCDDF5SH135919 |
| Transmission: | Automatic |
| Drivetrain: | All Wheel Drive |
| Stock #: | 26LD7735A |
| City: | Unity |
.
Loading More Vehicles ...



